Nowy hotel w Australii

W Melbourne w 2018 roku pojawi się nowy hotel. Będzie on składać się z dwóch stref, które będą znajdowały się pionowo. Jest to pierwszy tego rodzaju hotel w Australii.

Dokładna lokalizacja hotelu nie jest jeszcze znana. Obecnie jest wybierana lokalizacja i trwają przygotowania do prac budowlanych.

W części dolnej będzie się znajdowało 300 pokoi, a w górnej części około 210. Między dwoma strefami będzie ulokowana restauracja, sala sportowa, bary i pokoje biznesowe. Pokoje dla turystów biznesowych będą posiadały strefy negocjacji.

Każdy pokój będzie wyposażony w telewizor, klimatyzację i inne nowoczesne urządzenia. W hotelu będzie również dostępny internet. Kuchnia w hotelu będzie różnorodna, dlatego daniami mogą rozkoszować się zarówno turyści jak i tutejsi mieszkańcy.

Operatorem hotelu jest AccorHotels. W mieście jest już otwartych około 25 jego filii. W Sydney i innych miastach Australii działają również hotele.

Twórcy hotelu zaznaczają, iż taki pomysł nie jest nowością. Jednak pionowe rozmieszczenie stref jest wykorzystywane po raz pierwszy. Tym bardziej, że dwie strefy będą miały wspólny obszar.

Cena za noc w hotelu nie jest jeszcze znana. Ale niedługo otrzymamy informację na ten temat.