Top 5 najoryginalniejszych hoteli, które rozpoczęły swoją pracę w 2017 roku

Oryginalne hotele zawsze przyciągały masę turystów, dlatego nie dziwne, że właśnie niestandardowe podejście do wyglądu zewnętrznego i stworzenie niespotykanego, niestandardowego wyglądu, przekonuje coraz więcej przedstawicieli biznesu hotelarskiego do zdobycia już nasyconych różnorodnością turystów. Teraz zapoznamy się z najciekawszymi z nich.

Pierwsze miejsce zajmuje hotel Quadrum

Gruziński hotel, który znajduje się w znanym ośrodku narciarskim, którego konstrukcja jest zrobiona ze zwykłych gruzińskich kontenerów. Turyści zachęcani są do podziwiania uroczych krajobrazów bezpośrednio z ogromnych okien pokoi  rodzinnych, luksusowych i pojedynczych.

Na drugim miejsce stoi książka w Kito

Ten niestandardowy wygląd niedrogiego zakwaterowania dla podróżujących docenią wszyscy wielbiciele literatury, ponieważ goście mogą spać spokojnie na improwizowanych półkach.

Zasłużone trzecie miejsce zajęła wieża ratunkowa w Izraelu

Znajdująca się na plaży Tel Aviv, hotel – ratownia, ku wielkiemu żalu i rozczarowaniu wielu turystów, został rozebrany zaledwie 10 dni po jego otwarciu.

Zasłużone czwarte miejsce zajął podwodny hotel Hurawalhi Island Resort

Wszyscy, którzy kochają rozkoszować się pięknem podwodnego świata, mogą przeżyć niezapomniane chwile w hotelu na 6-metrowej głębokości i delektować się unikalnymi morskimi stworzeniami.

Na miejscu piątym znalazł się przenośny hotel Drop box

Ten unikatowy, mobilny pokój, który można zainstalować w dowolnym miejscu, przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób.