Najpunktualniejsze linie lotnicze na świecie

Codziennie tysiące samolotów zajmują przestrzeń powietrzną, to są wyjazdy na wakacje, do bliskich, biznesowe i inne. Jednak, opóźnienia rejsów i samolotów mogą wpłynąć na różne sytuacje życiowe.

Zostały przeprowadzone badania przez agencje ratingowe, w ramach którego w trakcie miesiąca zostały ujawnione linie lotnicze, którym mało brakowało do 100% frekwencji związanej z punktualną odprawą i lądowaniem samolotów. Według tego rankingu najdokładniejsze lotnisko znajduje się w Paryżu i nazywa się Beauvais – Till. Około 96% wszystkich rejsów jest wykonywanych dokładnie według rozkładu.

Drugim punktualnym lotniskiem został Tokushima, który znajduje się w Japonii, w mieście Tokushima. Jego dokładność została oceniona na 91,5 %.

Na trzecim miejscu jest lotnisko Kochi Ryoma Airport, który również znajduje się w Japonii (91,4% punktualności). Dalej idą lotniska Anglii (91,4%), Niemiec (lotnisko Dortmund -90 %).

Znajomość lotnisk, które się wyróżniają dokładnością wylotów i przylotów pozwala ominąć wielu problemów w życiu zawodowym jak i prywatnym.