Nowy porządek światowy

Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że NWO – nowy porządek świata, zostanie wdrożony. Nie znamy szczegółów, nie wiemy na jaką skalę wdrożą, czy wszystkie elementy systemu, czy podporządkują sobie cały glob?

Jeszcze niedawno rozpatrywaliśmy te plany w strefie absurdu. Dzisiaj przyglądamy się, jak sukcesywnie wdrażają poszczególne etapy.

Głównym centrum, sercem, bez którego nic nie zrealizują jest system monetarny. Kto ma władzę nad pieniądzem, nad podażą pieniądza, ten może narzucić każdemu rządowi swoją wolę.

Politycy oddając kontrolę nad złotówką, dolarem, euro, stali się marionetkami. Ich jedyną możliwością wpływania na gospodarkę jest podwyższanie podatków lub cięcie wydatków. I jedno i drugie sieje bezrobocie, marazm gospodarczy, biedę, niskie wynagrodzenia.

Dokładnie w takiej sytuacji znalazł się rząd PiS. Nie są w stanie poprzez emisje pieniądza wrzucić do gospodarki około 70-100 mld złotych, które co roku potrzebuje polska gospodarka. Bez tych pieniędzy nie ma możliwości odbudowania dobrobytu, czyli przynajmniej dogonienia Europy.