Kluczowe strefy na Bitcoin na najbliższe dni

Bitcoin to innowacyjna waluta Internetu. Bitcoin to waluta zdecentralizowana czyli bez centralnej instytucji emisyjnej, niezależna od banków, rządów i instytucji. To waluta nieznająca granic, dostępna wszędzie tam gdzie dostępny jest Internet. Bitcoin jest walutą którą możesz błyskawicznie wysłać do dowolnego miejsca na świecie z ominięciem banków i pośredników a co za tym idzie kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.

Przy zachowaniu podstawowych środków bezpieczeństwa Twoje Bitcoiny  nie mogą zostać skonfiskowane przez  „siły wyższe”, bitcoin zapewnia Ci więc 100% gwarancję własności Twoich pieniędzy. Bitcoin jest walutą ograniczoną co do ilości, Bitcoinów może powstać tylko 21 milionów przez co jest walutą odporną na inflację. Jest też walutą podzielną do 8 miejsc po przecinku, co sprawia, że nie musisz się martwić, że kiedyś kiedy 1 bitcoin będzie wart majątek nie kupisz za Bitcoiny bułki w sklepie.

Bitcoin jest przełomową technologią która zmieni świat finansów tak jak e-mail zmienił sposób komunikacji między ludźmi.

Pieniądz to towar uznany w wyniku ogólnej zgody jako środek wymiany gospodarczej, w którym są wyrażone ceny i wartości wszystkich innych towarów. Pieniądzem jest więc wszystko to co jest przedmiotem umowy między ludźmi i wymienialne jest na inne towary. Kiedyś były to np. muszelki, a  teraz banknoty i zapisy elektroniczne.

TeleTrade Bitcoin

Pierwsze tygodnie nowego roku 3.07% pokazują, że Bitcoin -6.79% porusza się dość stabilnie. Jak na razie brakuje ekstremalnej zmienności. Obecnie BTC -6.79% jest na wsparciu w strefie 1. Jeżeli 1 strefa zostanie wybita moim zdaniem kolejnym istotnym miejscem będzie 5 strefa. Z niej może pojawić się większe odbicie. Jeżeli dojdzie do mocnego i agresywnego wybicia 5, krytycznym miejscem dla BTC -6.79% będzie 6 strefa. Historycznie kilkukrotnie dochodziło do sporych reakcji z tych poziomów. Statystycznie każde kolejne podejście powinno zmniejszać prawdopodobieństwo do kolejnego odbicia, chyba że komuś na prawdę zależy na obronie tego poziomu. Dlatego też warto obserwować jak dokładnie zachowa się BTC -6.79% w okolicy 1200$. Jeżeli dojdzie do wybicie 6, kolejnym miejscem będzie 10200$ z potencjalną reakcją wzrostową. Jeżeli nastąpi odbicie z 1 strefy kluczowym miejscem będzie 2. W dalszej części należałoby obserwować jak zachowa się BTC -6.79% pomiędzy 1 i 2 i wtedy silniejsze wybicie z tych miejsc powinno dać właściwy kierunek. Przy ewentualnych wzrostach ważnym miejscem będzie strefa 3, ponieważ jest to potencjalne miejsce do reakcji spadkowej. Jeżeli rynki szybko i agresywnie przebiją to miejsce wtedy spodziewam się reakcji spadkowej w 4 strefie.

Handel aktywny: bardzo ładna i szybka reakcja z 5 strefy, warto zwrócić uwagę jak pozostałe najpopularniejsze crypto w tym samym czasie odbiły.