Klerokrypt – opinie TeleTrade Polska na temat kryptowalut

Kapitalizacja rynku kryptowalut stale rośnie, obecnie wynosi ponad 750 miliardów dolarów. Do gry wchodzą klienci instytucjonalni i nic nie zapowiada zmiany trendu. W 2018 co najmniej kilka największych giełd światowych ma uruchomić kolejne kontrakty na kryptowaluty. Technologią „blockchain” interesują się już największe światowe firmy i prawdopodobnie jesteśmy na początku dużej rewolucji. Dzięki produktowi Klerokrypt już przy niewielkim depozycie można zacząć zarabiać na zmienności kryptowalut. Przykładowo Bitcoin w ubiegłym roku urósł 15-krotnie, Ethereum 52 razy, Dash 60 razy oraz Litecoin 35 razy. Poznaj nowy przełomowy projekt brokera TeleTrade Polska – KLEROKRYPT.

Opinie klientów na temat Klerokrypt

Klienci cenią Klerokrypt od TeleTrade Polska ze względu na szybką dostępność oraz niskie koszty transakcyjne. Klient, otwierając i zamykając pozycję, nie musi sprawdzać dostępnej płynności na danym poziomie. Każda zmiana pozycji w Klerokypt odbywa się automatycznie, a wygenerowane zyski mogą być wypłacone tego samego dnia. Dzięki możliwości wykorzystania dźwigni finansowej klienci mają możliwość większej dywersyfikacji swojego portfela. Przy depozycie kilkunastu tysięcy złotych zakup kilku kryptowalut nie byłby możliwy, z Klerokrypt istnieje taka możliwość. Kolejnym istotnym argumentem przemawiającym za Klerokrypt jest możliwości zarabiania podczas spadków na kryptowalutach. Rok 2017 pokazał, że w każdym kwartale pojawiały się kilkudziesięcioprocentowe spadki, które można było wykorzystać w dwojaki sposób: zagrać na spadki lub poczekać na ustabilizowanie się kursu po spadkach i kupić wybrane kryptowaluty po korzystniejszych cenach.

Klerokrypt TeleTrade

Bezpieczeństwo zawierania transakcji z Klerokrypt

Każda transakcja weryfikowana i przeprowadzana jest przez regulowanego brokera TeleTrade Polska. Każdy rachunek objęty jest ochroną poprzez ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny. Każdy klient ma możliwość szybkiej modyfikacji swoich zleceń poprzez smartfona. Nigdy nie doszło do włamanie się kogokolwiek na rachunek klienta, co czyni Klerokrypt najbezpieczniejszą formą kupowania i sprzedawania kryptowalut.

Klerokrypt TeleTrade Polska

Klerokrypt – zalety inwestowania:

✔ handel za pośrednictwem licencjonowanej firmy;
✔ gwarancja bezpieczeństwa środków;
✔ brak ukrytych prowizji;
✔ platforma MetaTrader4;
✔ możliwość dywersyfikacji portfela.