FXTRobomen – opinie na temat unikalnego robota do handlu automatycznego

Zyski generowane na rynkach finansowych są dziś bardzo popularnym tematem. Wraz z rozwojem postępu technologicznego i możliwością programowania traderzy zaczęli automatyzować proces tradingu. Jest to nieodłączny element postępu. Na świecie istnieje mnóstwo robotów,  które samodzielnie podejmują decyzje na rynkach praktycznie do zera eliminując wpływ człowieka.

FXTRobomen TeleTrade opinie

Handel synchroniczny – projekt firmy TeleTrade. Opinie FXTRobomen

W projekcie „SyncTrading – TeleTrade Invest” firmy TeleTrade pojawił się trader, który handluje za pomocą robota (algorytmu) FXTRobomen. Statystyka robota FXTRobomen wskazuje na jego bardzo dużą skuteczność, która przekłada się na zyski od 10% do 30% miesięcznie. Synchroniczny handel z FXTRobomen TeleTrade pozwala na automatyczne kopiowanie transakcji dokonywanych przez unikalnego robota. Prowizja od zysków wynosi tylko 20%. Traderzy zazwyczaj pobierają opłatę w wysokości co najmniej 30% od wygenerowanych zysków, głównie ze względu na ograniczenia w zarządzaniu większej ilości kont jednocześnie. Opinie o FXTrobomen świadczą o dużej liczbie osób kopiujących transakcje danego tradera i dzięki temu prowizje od zysków są o wiele niższe. Synchroniczne transakcje działają na całym świecie i razem z FThThraFolmen TeleTrade pozwalają inwestorom uzyskać ponadprzeciętny zysk.

Twórcą robota jest trader z 18-letnim doświadczeniem na rynku. W tym okresie trader doskonaląc swój model inwestycyjny całą swoją wiedzę i doświadczenie przełożył na zaprogramowanie algorytmu do automatyczny handlu – FXTRobomen. Robot nigdzie nie był sprzedawany i jest dostępny tylko w projekcie firmy TeleTrade „SyncTrading – TeleTrade Invest„. Opinie FXTRobomen mówią o stabilnych zyskach tego robota już od prawie 4 lat. Przez trzy i pół roku robot generował zyski w projekcie Master Invest i przez ostatnie 4 miesiące został podłączony do projektu Tradingu Synchronicznego.

SyncTrading teletrade Invest

Jest to unikalny robot, który obejmuje 4 zyskowne systemy transakcyjne:

  • wykrywanie trendów podczas pierwszych faz jego tworzenia;
  • system wczesnego ostrzegania przez kończeniem trendu;
  • analiza miejsc o zwiększonej zmienności;
  • konserwatywne zarządzanie ryzykiem w oparciu o modele matematyczne.

    FXTRobomen TeleTrade opinie4

FXTRobomen szybko dostosowuje się do sytuacji rynkowej

Struktura FXTRobomen obejmuje moduł oprogramowania, który pozwala robotowi szybko dostosować się do zmieniającej się sytuacji na rynku. Ta funkcja sprawia, że ​​robot jest wyjątkowy i bezpieczny. Przez cztery lata robot konsekwentnie zarabiał podczas wojny w Syrii, referendum w sprawie  Brexitu i podczas wyborów w Stanach Zjednoczonych. Wiemy, że takie wydarzenia mają bardzo silny wpływ na rynek. Robot pokazał swoje zalety i zarobił na tych wydarzeniach.

Zaletą handlu z robotem jest to, że posiadacz konta ma pełną kontrolę nad swoim rachunkiem. W każdej chwili możesz wyjść z transakcji, zamknąć transakcję, zmienić jej parametry, a nawet niezależnie otworzyć nowe. Tradera interesuje generowanie zysków, ponieważ handluje własnymi środkami.

Obecnie robot jest liderem pod względem liczby podpiętych inwestorów w projekcie „Handel synchroniczny”. Projekt obsługuje nie więcej niż 400 połączeń z jednym traderem. Projekt pozwala połączyć się z giełdą przy relatywnie niewielkim depozycie. Podłącz się już dziś, bo już niedługo liczba połączeń z FXTRob0men osiągnie wyznaczony limit.