Styl boho – modne rzeczy z walizki babci

Już nie pierwszy sezon styl boho jest najpopularniejszy i ma coraz więcej fanów. Ekskluzywne rzeczy swoje pochodzenie zawdzięczają Cyganom, a od niedawna są obecne w szafie wyjątkowo niestandardowych, dążących do wyróżniania się na tle tłumów „dziwaków”, były obecne w kolekcjach najszczytniejszych i znanych marek, polubili je światowe gwiazdy kina i przedstawiciele show biznesu.

W zależności od różnych stylów i wykorzystywania w nich drogich kamieni, muszli, haftów lub futra, rzeczy boho bardzo dobrze pasują nie tylko do codziennego ubioru, ale i pozwalają na stworzenie unikalnych i oryginalnych połączeń na uroczyste wydarzenia, odzwierciedlając wewnętrzny świat i podkreślając indywidualność.

Nowocześni ubrania w stylu boho są przygotowywane z drogich i naturalnych materiałów, które się różnią ekologią, praktycznością i wygodą. Jednocześnie styliści radzą nie kierować się markami. Przy niewielkich zarobkach nawet stare rzeczy, które znajdują się w «posagu babci» mogą stać się unikalną podstawą dla stworzenia niepowtarzalnego wizerunku.